Antalya Asansörlü Nakliyat Firmaları
antalya asansörlü nakliyat firmaları

Antalya Asansörlü Nakliyat Firmaları

Son Güncelleme :

Bu yazıya puan verin!!
[Total: 1 Average: 5]

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, bu yazımızda sizlere antalya asansörlü nakliyat firmaları ile ilgili bilgiler vereceğiz. Siz de antalya asansörlü taşımacılık firması arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Size konu ilgili en ayrıntılı bilgileri vermeye çalışacağız. Aynı zaman da sitemizde yer alan antalya evden eve nakliyat firmalarından da teklif alabilirsiniz. Bunun için sadece antalya evden eve nakliyat teklif al butonuna basmanız yeterli olacaktır.  İsterseniz çok vakit kaybetmeden hemen başlayalım. Aynı zamanda aşağıdaki yorum kısmından da yorumlarınızı bekliyoruz.

Evden Eve Nakliyat Nedir ?

Eski zamanları herkes dün gibi hatırlıyordur. İnsanlar evlerini taşıma sürecinde arkadaşlarını ya da akrabalarını işin içine sokmak için onca çaba sarf ederdi.Bazen bir evi 3-5 kişi  taşıyabilir bazen de ailenin genişliğine göre bu sayı 10 bile olabilirdi. Aslında hızlı bir taşınma süreci gerçekleşiyordu. Bu durum kalabalık aileler içinde geçerli tabiî ki de. Bu tip taşınma yöntemi  beraberinde bazı  sorunları ortaya çıkarıyordu. Avantajlarının yanında dezavantajları daha çoktu.  Düşünsenize bir işi 1 gün yapan ile bu işi meslek olarak yapan kişiler arasında fark olmaz mı ? Tabi ki olur. İşte taşınma sırasında çizilmeler, kırılmalar, hatta yaralanmalar bile olabiliyordu.  Zaman geçti ortaya antalya evden eve nakliyat firmaları çıkmaya başladı. Artık işleri profesyonel şekilde yapan firmalar vardı.  Bir evin eşyaları bir yerden alarak başka bir yere profesyonel şekilde taşıyan firmalara evden eve nakliyat firmaları deniyor. Diğer bir adı da “evden eve taşımacılık” şeklinde geçmektedir.    Bu firmalar aşağıdaki adımları izleyerek müşterine hizmet vermektedirler.

 • Ekspertiz,
 • Paketleme,
 • Nakliye sürecine hazırlık,
 • Eşyaları evden eve alma,
 • Eşyaları diğer eve aktarma,
 • Gün Sonu.

Yukarıdaki süreci izleyen evden eve nakliyat firmaları eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni evinize taşımaktadırlar. Fakat burada da bazı sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlardan bazılarına aşağıda maddeler halinde yer verdik.

Asansörlü Taşımacılık İhtiyacı Yaratan Durumlardan Bazılar

 • Çok yüksek binalar
 • Merdivenleri dar apartmalar

Bunlar antalya  ev taşıma firmaları için çok sıkıntı yaratan durumlar. Bu durumlarda hem antalya evden eve taşımacılık firmasının hem de evini taşıyacak olan kişinin işlerini kolaylaştıran asansörlü nakliyat devreye girmektedir. Antalya asansörlü nakliyat firmaları bu durumları çözmek için profesyonel çözümleri ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Antalya Asansörlü taşımacılık nedir?

Aslında yukarıda konu ile ilgili genel bir bilgi verdik ama burada da biraz konuyu açmak istiyorum. Antalya asansörlü taşımacılık, eşyalarının zarar görmeden bir modüler asansör aracılığıyla yeni evinize aktarılmasıdır.  Tabi asansörlü taşımacılık dediğimiz zaman aklımıza çok soru işareti gelmektedir.  Bu soru işaretlerinin her birine teker teker cevap bulmaya çalışacağız.  Soru işaretlerinin bazılarını buraya yazalım ilerleyen aşamalarda bunlara cevap bulalım.

 • Antalya asansörlü nakliyat avantajları nelerdir?
 • Antalya eşya taşıma asansörü dezavantajlar nelerdir?
 • Antalya asansörlü nakliyat kaç kata kadar yapılmaktadır?
 • Antalya asansörlü taşımacılık fiyatları ne kadar?
 • Antalya asansörlü ev nakliyesi her zaman mümkün müdür?

Bu sorularınızın her birine aşağıda cevap bulmaya çalışacağız.  Hemen soruları cevaplamaya başlayalım.

Antalya Asansörlü Nakliyat Avantajları Nelerdir?

Klasik antalya evden eve nakliyat firmaları ile asansörlü evden eve taşımacılık firmalarını karşılaştırdığımızda karşımıza birçok avantaj çıkmaktadır.  Bu avantajlardan bazıları aşağıda sıralanmıştır.

 • Hızlı nakliyat süreci
 • Eşyalarınızın zarar görmesi minumum düzeye indirilir.
 • Taşındığınız bina sakinleri ya da taşınacağınız bina sakinleri ile binanın zarar görmesi ile ilgili daha az polemik yaşarsınız .
 • Pratik nakliye süreci

Antalya Eşya Taşıma Asansörü Dezavantajlar Nelerdir?

Bu konuda aslında yazılacak çok şey var. Evet, asansörlü nakliyat firmaları sizlere bir avantaj olarak dönüyorlar. Hatta işlerinizi belki 3-5 kat daha hafifletiyorlar. Fakat bu işin bir de görülmeyen kısmı var. Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veren firmanın bir ihmali çok büyük kazalara sebep olabilir. Hatta internette araştırma yaptığınızda asansörlü nakliyat kazaları şeklinde bunların örneklerini görebilirsiniz. Bu yüzden buradan özellikle belirtmek istiyoruz. Eğer ki asansörlü nakliyat firması tercih etmek istiyorsanız firmayı birçok yönden sorgulamayı unutmayınız . İş güvenliği, personelin profesyonelliği, asansörlü araçların bakımları. Bunların her biri kaza riskini en aza indirmek için sorgulanmalıdır.  

Antalya Asansörlü Ev Nakliyesi Her Zaman Mümkün müdür?

Asansörlü nakliyat gün içinde yüzlerce insan tarafından kullanılmaktadır. Fakat asansörlü ev taşıma işlemi yapılabilmesi için bulunduğunuz evin ya da taşınacağınız evin bu işleme uygun olması gerekiyor. Bunun tespitini yapmak için antalya evden eve nakliyat asansörlü firmalarla iletişime geçiniz . Firma sizin iletişime geçmenizin ardından ya sizden evinizin etrafını gösterir şekilde fotoğrafla isteyecek ya da kendisi gelerek yer tespiti yapacak. Bu şekilde evinizin antalya asansörlü taşımacılık için uygun olup olmadığına karar verecek.

Bu durumda ortaya çıkan tabloda her zaman asansörlü taşımacılık mümkün olmuyor. Bunun için asansörlü evden eve nakliyat firmaları ile irtibata geçmek gerekiyor.

Antalya Asansörlü Nakliyat Kaç Kata Kadar Yapılmaktadır?

Aslında antalya asansörlü nakliyat dediğimiz zaman firmanız ile iletişimde olmanız gerektiğini belirtmemiz gerekiyor. Çünkü bazı firmalar kendi  asansörlü nakliye aracını barındırırken bazıları da antalya asansör kiralama hizmeti ile asansör temin etmektedir. Genel anlamda baktığımız zaman çok yüksek katlara asansörlü nakliyat hizmeti verilmektedir. Eşya taşıma asansörü metre şeklinde belirtilmektedir. Örnek olması açısından aşağıda bazı  asansör metre uzunlarını sizlere veriyoruz.  Antalya evden eve asansörlü nakliyat firması sizin için en uygun aracı seçecektir.  25. Katlara bile asansörlü nakliyat hizmetleri mevcuttur.

 • 27 metre
 • 37 metre
 • 41 metre
 • 45 metre
 • 50 metre
 • 56 metre

Antalya Asansörlü Taşımacılık Fiyatları Ne Kadar?

Bu bölüme kadar sizlere asansörlü nakliyat ile ilgili çok önemli bilgilerden bahsetmeye çalıştık. Şimdi sıra geldi antalya’da asansörlü nakliyat hizmeti alabilmek için ödeyeceğiniz miktara. Bazı firmalar asansörlü antalya nakliyat için ekstra bir ücret istemezken bazı firmalarda buna ek olarak ücret isteyebilmektedir. Evden eve nakliyat fiyatları biliyorsunuz ki çok farklı değişkenlerden etkilenmektedir. Bunlara aşağıdakileri örnek olarak verebiliriz.

 • Asansör ihtiyacı var mı ?
 • Kat sayısı
 • Paketleme var mı ?

 Yukarıdaki maddelere daha çok ekleme yapabiliriz. O yüzden firmaları arayarak antalya asansörlü taşımacılık fiyatları ile ilgili net bir bilgi sağlayabilirsiniz.

Bazı firmalar asansörlü nakliyat için farklı firmalardan asansör temin etmektedir. Fiyatı da ona göre belli etmektedirler. İsterseniz bir de antalya asansör kiralama ile ilgili bilgi sahibi olalım. Siz de asansör kiralama ile ilgili firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Asansör Kiralama

Asansör kiralama hizmeti bir çok farklı sektörde olabilmektedir. Fakat biz burada antalya evden eve nakliyat firmaları tarafından kiralanan asansörlerden bahsedeceğiz. Burada sizlere olayı aşağı da bir örnekle açıklamak istiyoruz.

 istanbul’dan antalya  iline ev taşımak istiyorsunuz. İşleriniz hızlı olması içinde evden eve nakliyat firmanızdan asansörlü nakliyat olmasını istediniz. Firma buna da onay verdi. Şimdi düşünün İstanbul ilinden antalya iline araç üstü asansörün taşınması için ekstra bir maliyet gerekli. Bu maliyetin önüne geçebilmek için antalya asansör kiralama firmaları kullanılmaktadır. Günlük olarak kat sayısına göre asansör temin etmektedirler. Kiralık asansörlerin fiyatları 100 lira gibi rakamlardan başlayarak kat sayısına göre yukarı doğru tırmanmaktadır. Antalya asansör kiralama ile ilgili daha fazla bilgi almak için firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere antalya asansörlü nakliyat firmaları seçiminizi kolaylaştıracak ipuçları vermeye çalıştık. Konu içerisinde asansörlü nakliyat dair bilinmesi gereken bir çok maddeye yer vermeye çalıştık. Konu ile ilgili aklınıza takılan düşünceleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz. Sitemizde yer alan antalya evden eve nakliyat firmaları size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara