Antalya Ev Taşıma Firmaları İle Hayat Kurtaran Paketleme İpuçları
Antalya ev taşıma firmaları ile paketleme ipuçları

Antalya Ev Taşıma Firmaları İle Hayat Kurtaran Paketleme İpuçları

Son Güncelleme :

Bu yazıya puan verin!!
[Total: 0 Average: 0]

Antalya Ev Taşıma Firmaları İle Hayat Kurtaran Paketleme İpuçları

Antalya şehir içi evden eve nakliyat ya da şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almadan önce paketleme işlemlerinizi bitirmeniz gerekiyor. İnternet üzerinde paketleme ile ilgili bir çok yazıya denk gelmiş olabilirsiniz. Biz burada sizin için antalya ev taşıma firmaları tarafından paketleme önerileri sunacağız. Bu öneriler sizin antalya ilinde huzurlu bir şekilde evinizi taşımanızı sağlayacaktır.

 

1-Paketlemeye Erken Başlayın

Paketleme ipuçlarında ilk maddemiz erken başlamaktır. Çünkü erken başladığınızda son taşınma günü geldiğinde telaş içinde kalmazsınız. Gerekirse her gün 1 oda paketlersiniz. 3-4 gün sonunda paketleme işlemi bitmiş olacaktır. Taşınma günü huzurlu olacaksınızdır.

 

2-Eşyalarınızı Paketlerken İnce Düşünün

Eşyalarınızı paketlemeye karar verdiniz. Fakat ortalıkta fazlalık eşyalar var. Peki bu eşyaların fazlalık olduğuna nasıl karar verebilirsiniz. Bunun için 1 yıldır kullanmadığınız eşyaları düşünün. Bu eşyalardan kurtulabilirsiniz.   Bunun gibi daha bir çok şey sayılabilir. Gereksiz her şeyden kurtulun. Bu size antalya evden eve nakliyat ücretleri konusunda avantaj sağlayacaktır.

 

3-Kutuları Etiketlemeyi Unutmayın

Antalya ev taşıma firmaları ile paketleme ipuçları

Yeni evinize taşındığınızda kutuları açarken hangi kutunun içinde ne olduğu konusunda sıkıntı yaşamak ister misiniz? Sizin cevabınız hayır olacaktır. Bunun için her bir kutuya etiketler yapıştırın. Bu etiketlerde kutunun içinde ne olduğu ayrıntılı şekilde yazsın.

 

4-Odaları Teker Teker Toplayın

Odaları teker teker toplarsanız karışıklığın önüne geçmiş olursunuz. Aksi takdirde her bir kutuda farklı odaların eşyaları olacaktır. Bu da karışıklığa neden olacaktır.

 

5-Önemli Belgelerinizi Yanınızda Taşıyın

Önemli belgelerinizi herhangi bir çalınmaya ya da kopyalamaya karşı yanınızda taşıyın .

 

6-Değerli Eşyalarınızı Yanınıza Alın

Yukarıda belirttiğimiz gibi değerli eşyalarınızı da yanınızda taşıyın.

 

7-Temel İhtiyaç Kutusu Oluşturun

Bu madde çok önemlidir.  Herhangi bir aksaklık durumunda acil kullanabileceğiniz malzemeleri bu kutunun içine yerleştirin. Bunlar arasında havlu, bardak, yemek tabakları , tuvalet kağıdı …. Tabi bu liste daha da arttırılabilir. Bu liste sizin acil durumlarınız için çok iyi gelecektir.

 

8-Eşya Listesi Tutun

Eşyalarınız kamyona yüklenirken bir liste oluşturun. Her bir yüklenen eşyayı not alınız. Ardından diğer tarafta eşyalar kamyondan inerken de hangi eşyanın indiğini işaretleyerek tespit edebilirsiniz. Bu işlem eşyalarınızın taşınma sırasında kaybolması durumunda işinize yarayacaktır .

 

Evden eve nakliyat antalya firmaları ile taşınmak isteyenler sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirler. Bir çok kaliteli nakliyat firması sitemizde yer almaktadır.

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara