Antalya Evden Eve Nakliyat – Adım Adım
antalya evden eve nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat – Adım Adım

Son Güncelleme :

Bir yerden başka bir yere taşınırken birçok sorunla karşılaşırsınız. Bu sorunları en aza indirmek için nasıl davranmanız gerektiğini biliyor musunuz? Biz burada size antalya evden eve nakliyat sürecinin adım adım nasıl yapılacağını aynı zaman da bu süreçte karşınıza çıkabilecek sorunları çözerken nasıl hareket etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz.

Antalya nakliyat sürecinde her şeyden önce planlı olmanız gerekiyor. Eğer ki planlı olursanız bir çok sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Eğer ki planlı olmazsanız çok fazla sorun ile karşılaşırsınız ve bu sorunlar sizin canınızı sıkabilir. İsterseniz adım adım antalya evden eve nakliyat sürecine başlayalım. Aşağıdaki yorum kısmından bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.

Antalya Nakliyat Firmaları Gelmeden Önce Gereksiz Eşyalardan Kurtulun

Yeni evinize geçtiğinizde hiçbir zaman kullanmayacağınız eşyalarınızı taşımak ister misiniz? Cevabınızı duyuyor gibiyim. Tabi ki de cevabınız “hayır” olacaktır. Bu yüzden gereksiz eşyalarınızdan kesinlikle kurtulmalısınız. Bunlardan kurtulmak için çok farklı yollar olabilir. Onlardan bazıları aşağıdaki gibidir.

  • İnternetten satabilir
  • Bağışlayabilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemler daha da geliştirilebilir. Örnek olarak eğer ki satmaya ya da bağışlamaya uygun değilse eşyalarınız o zaman onları çöpe atabilirsiniz. Buradaki amacımız yeni eve geçtiğimizde elimize hiçbir şekilde gereksiz eşya gelmemesidir. Hem zaman da hem de taşıma esnasından antalya evden eve nakliyat fiyatları yönünden avantaj sağlayacağız.

Antalya Nakliyat Sürecinde Paketlemenin Önemi

Aslında paketleme işlemi bir çok kişi tarafından çok önemsenmemektedir. Hatta ve hatta paketleme işlemine antalya evden eve nakliyat gününde bir gün önce paketleyenler bile mevcuttur. Burada çok büyük bir yanlış yer almaktadır. Paketleme için verilen gün sayısı en az 1 hafta olmalıdır. Hatta 2 hafta önceden yavaş yavaş paketlemeye başlarsanız çok sıkışmadan ve çok düzgün bir paketleme ile yeni evinize geçtiğinizde çok rahat edebilirsiniz. Paketleme sürecinden aşağıdakilere lütfen dikkat ediniz

  • Paketleme için elinizde yeteri kadar karton kutu yer almalıdır. Bu kutuları farklı yerlerden temin edebilirsiniz. Bu konuda sıkıntı yaşıyorsanız aşağıdaki yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.
  • Kutuları etiketlemeyi unutmayınız. Hangi kutunun içinde ne var ve bu kutular nereye gidecek bunları kutunun üstüne ya da yan tarafına yazabilirsiniz. Bu şekilde kutuların hangi odaya gidecekleri problemi çözülmüş olacaktır.
  • Acil durum kutusu yapmayı unutmayınız. Çünkü antalya şehirlerarası nakliyat firmaları ile bir evden başka bir eve taşındıktan sonra eğer ki kutuların açılması gecikirse o zaman bu kutu aracılığıyla bir geceyi rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Bu kutuda acil bir durumda size ne lazım olacaksa onlar yer alabilir. 
  • Paketleme için özel bir bölüm oluşturun o bölüme paketleme işlemlerini yapınız.

Yukarıdaki paketleme ipuçlarına daha bir çok örnek verilebilir. Fakat biz burada çok önemli noktaları sizlere vermeye çalışıyoruz. Burada siz  konu ile ilgili daha ayrıntılı şekilde hareket ederseniz işler daha kolay bir şekilde yürüyecektir.

Paketleme işlemi burada son buldu. Şimdi taşınmak için hazırsınız. Peki taşınmak için nasıl bir yol izlemeniz gerekiyor. Burada bu soruya aşağıdaki cevapları verebilirsiniz. Fakat bizim size önerimiz kesinlikle antalya evden eve nakliyat firmaları ile eşyalarınızı eski evinizden yeni evinize aktarmanız yönündedir.

Antalya Eşya Taşıma Hangi Yöntemle Yapılır?

  • Kamyon kiralayarak eşyaları kendiniz taşıyabilirsiniz.
  • Antalya nakliye firmaları aracılığıyla eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Kamyon Kiralayarak Eşyaları Taşıma

Bu ülkemizde eskiden çok uygulanırdı. Bir kamyon kiralanır ardından yakın çevrenizdeki arkadaşlarınız yada akrabalarınız aracılığıyla eşyalar bir yerden başka yere taşınırdı. Bunun için daha önceden kamyon ile anlaşma yapmak gerekiyor . Ardından eşyalar belli bir düzenle kamyona yüklenerek yeni eve aktarılmaktaydı. Fakat günümüzde çok fazla tercih edilmeyen bir yöntemdir. Artık antalya nakliyat şirketleri bu konuda insanlara yardımcı olmaktadır. Bu şekilde insanların daha rahat bir taşınma sürecini yaşamaları sağlanmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Antalya Firmaları İle Taşınma

Günümüzde en çok tercih edilen taşınma yöntemidir. İnsanların işlerini kolaylaştırmak için her gün yeni yöntemler çıkmaktadır. Yakın zamanda karşımıza çıkan evden eve nakliyat antalya firmaları artık insanların işlerini çok daha fazla kolaylaştırmaktadır. Fakat burada karşımıza çok farklı tablolar çıkabilmektedir. Antalya evden eve nakliye sürecinden hata payınızı en aza indirmek için antalya evden eve nakliyat firması seçiminde çok titiz davranmak gerekiyor. Antalya nakliyat firması seçerken aşağıdaki maddeleri lütfen dikkatli bir şekilde gözden geçirin. Ardından antalya evden eve nakliye sürecini bitirebilirsiniz.

Antalya Nakliye Firması İçin İyi Bir Araştırma Yapın

Antalya nakliye firmaları ile çalışmadan önce iyi bir araştırma yapılması gerekmektedir. Bu araştırmaları yakın çevrenizde yapabileceğiniz gibi internet üzerinden forumlardan ya da yine google üzerinden antalya evden eve nakliyat tavsiye sitelerinden yapabilirsiniz. Sizin de antalya evden eve nakliye firması tavsiyeniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Farklı Antalya Nakliyat Şirketleri İle İletişime Geçiniz

Araştırmanız esnasında tek bir antalya nakliyat şirketi ile irtibat kurmayınız. Burada dikkat etmeniz gereken nokta 3-4 antalya nakliyat firmasından fiyat teklifi almanızdır. Burada fiyat teklifi alırken aslında az çok antalya evden eve nakliyat firmaları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu arada fiyat teklifi aldıktan sonra firmaların yasal olup olmadıklarını internet ortamından kontrol etmeyi unutmayınız. Eğer ki internet ortamında nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Antalya Asansörlü Nakliyat Firması Ekspertiz İçin Nasıl bir Yol İzliyor?

Antalya evden eve nakliyat fiyatları konusunda sizlere firmaların teklif verebilmesi için eşyalarınızı görmesi gerekiyor. Bu şekilde çok daha doğru antalya nakliye fiyatları ortaya çıkar. Bu eşyaları görme durumunu firmalar eve gelerek yaptıkları gibi bir fotoğraf ya da video kaydı aracılığıyla da antalya evden eve nakliyat fiyatları verebilmektedirler. Aslında en doğru sonuç antalya evden eve nakliyat fiyatları için eve gelip eşyaların görülmesi şeklindedir. Bu konuda firmalarla iletişime geçiniz. Son durumda eğer ki bir problem yaşamak istemiyorsanız bu şekilde firmaların fiyat vermesini teklif ediniz.  Ekstra hizmetler varsa onları da firmalarla konuşarak belirtiniz.

Antalya Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Yapın

Eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınması için firma ile aranızda bir sözleşme yapmayı ihmal etmeyiniz. Sözleşme ile ilgili ayrıntıları belirleyiniz. Firmanın size sunmuş olduğu sözleşmeye direk imza atmayınız. Sözleşme maddelerini inceleyiniz gerekirse sıfırdan bir antalya nakliye sözleşmesi hazırlayın. Bu şekilde antalya nakliye sürecinde eşyalarınız daha güvenli bir şekilde bir yerden başka yere taşınacaktır.

 Antalya Şehirler Arası Nakliyat Firmaları Personeli İle Taşınma Günü Beraber Hareket Ediniz

Antalya nakliyat firmaları ile anlaştınız ve ileri bir tarihte taşınmak içim sözleştiniz .Bundan sonra o tarihte taşınma işleminiz gerçekleşecektir. Firmaların taşınma günü işlerini kolaylaştırmak için evinizde bulunmanız gerekmektedir. Çünkü firma personelleri takıldığı noktalardan sizlerden konu ile ilgili fikirler isteyebilir. Firma personelini gereksiz şekilde meşgul etmeyiniz. Onların soruları olduğu zaman sizlere gerekli soruları soracaklar ve cevaplarını sizden isteyeceklerdir.  İş sonunda antalya nakliyat firmaları pesonelini ödüllendirirseniz çok daha iyi olacaktır. Bunun için bir akşam yemeği söyleyebilirsiniz. Bu kadar iş yoğunluğunun ardından bu çok iyi gelecektir.

Antalya evden eve nakliyat firmaları ile eşyaları bir yerden bir yere aktarmak için ilk aşama bitti sayılır. Bundan sonra yeni evinize eşyalarınızı firma taşıyacaktır. Siz de yeni evinizde firmaya yardımcı olmak için orada bulunursanız çok daha iyi olacaktır. Antalya evden eve nakliye süreci firmanın eşyaları yeni evinize indirmesi ile son bulacaktır.

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara