Antalya Evden Eve Nakliyat Firmalarına Sorulacak 7 Soru
antalya evden eve nakliyat şirketleri

Antalya Evden Eve Nakliyat Firmalarına Sorulacak 7 Soru

Son Güncelleme :

Antalya’ da bir evi bir yerden başka bir yere taşımak için önünüzde birçok seçenek mevcuttur. Fakat bu seçenekler arasında seçim yapmak durumunda kaldığımızda antalya evden eve nakliyat firmaları bizim için en doğrusu olmaktadır. Peki antalya nakliyat firmaları arasından tercihinizi yaparken firmalara hangi soruları yöneltmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Antalya nakliye firması evinize gelmeden önce telefon aracılığıyla aşağıda maddeler halinde belirttiğimiz soruları yöneltmeniz daha az hata yapmanızı sağlayacaktır.

Yetki Belgesi Var mı?

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların yetki belgesi olması gerekmektedir. Bu yetki belgesi firmaların resmiyetini göstermektedir. Telefon aracılığıyla bu yetki belgelerinin varlığını sorabilirsiniz. Aynı zaman da yetki belgelerini sizlere internet aracılığıyla göndermelerini de isteyebilirsiniz. Eğer ki yetki belgeleri mevcut değilse bu firmaları tercih etmemeniz en doğrusu olacaktır.

Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları Tahmini mi ?

Antalya ilinde hizmet veren yüzlerce evden eve nakliyat firması yer almaktadır. Bu firmalardan teklif istemeye çalıştığınızda sizlere çok farklı fiyatlar sunacaklardır. Aslında firmaların antalya evden eve nakliyat fiyatları için teklif vermesi aşağıdaki şekilde işlemelidir. Diğer türlü telefon aracılığıyla verilen tahminler çok doğru olmamaktadır.

Antalya nakliyat firması tarafından görevlendirilen bir personel sizin evinizdeki eşyaların ağırlıklarını ve hacimlerini kontrol etmek için sizin evinize gelir. Ardından evinizin kat sayısı, eşya sayısı, asansör ihtiyacı gibi durumları kontrol ederek size bir antalya evden eve nakliyat fiyatı sunar. Bu teklifin ardından siz de duruma göre firma ile çalışma kararı verebilir ya da firmadan vazgeçebilirsiniz.

Antalya evden eve nakliyat fiyatları konusunda verilen teklifler yukarıdaki şekilde işlemektedir. Size verilen teklifler firmalar tarafından tahmini ise o firmalardan uzaklaşmaya bakmalısınız. Aksi takdirde işin sonunda çok farklı antalya nakliyat fiyatları ile karşılaşabilirsiniz

Eksta  Ücretler Var mı ?

Bu konuya yukarıda da değindik. Firma size evden eve nakliyat fiyatı teklifi verirken hangi durumlara göre hareket etmektedir. Eğer ki işin sonunda size ek masraflar çıkarsa işin sonunda üzülebilirsiniz. Bu konuda firma ile net bir anlaşma yapmanız gerekmektedir. Mesela bazı ağır eşyaların taşınması için bazı firmalar ek ücretler isteyebilmektedir. Bu konuda ayrıntılı bilgiyi antalya nakliye firmalarından alabilirsiniz.

Nakliyat Sigortası Var mı?

Antalya evden eve nakliyat firmaları ile eşyalarınızı taşırken eşyaların zarar görmesi durumunda nasıl bir yol izlediklerini firmalara sorunuz. Bu şekilde güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Paketleme Hizmeti İçin Ek Ücret Var mı ?

Paketleme hizmeti antalya evden eve nakliyat firmaları tarafından verilen bir hizmettir. Genelde bu hizmeti firmaların çoğu vermektedir. Fakat bu paketleme hizmeti için ek ücretler talep edilmektedir. Firmaların paketleme ve etiketleme hizmetini nasıl yaptığını öğrenmeniz gerekmektedir. Aynı zaman da diğer evde bu paketleme ve etiketleme sonucunda nasıl bir yerleştirme yapıldığını da firmaya sorabilirsiniz. Sökme takma işlemleri için de ek ücretler talep edip etmediklerini firmalara sorarak öğrenebilirsiniz.

Paketleme hizmeti yanında antalya depolama hizmeti de ihtiyaç olabilir. Bu gibi durumlarda firmaların antalya eşya depolama hizmeti verip vermediklerini öğrenmeniz en doğrusu olacaktır. Depolama alanlarınında sizin tarafınızdan daha önceden görülmüş olması sağlıklı olacaktır. Malum eşyalarınız uzun bir süre bu depolama alanında saklanacaktır.

Şikayet Var mı ?

Antalya nakliyat firmaları ile iletişime geçtiğinizde kendileri ile ilgili şikayetlerin olup olmadığını sorabilirsiniz. Bu konuda eğer ki firmalardan tatmin edici cevaplar alamazsanız internet üzerinden de firmalarla ilgili şikayetlere ve tavsiyelere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Ne Durumda ?

İşlerini başarı ile gerçekleştiren antalya evden eve nakliyat firmaları sizlere referans olarak yaptıkları işleri sunacaklardır. Bu firmalarla iletişime geçerek firmalarla ilgili görüşlerini öğrenebilirsiniz.

Yukarıda sizlere antalya evden eve nakliyat firması tercihi yaparken soracağınız bazı soruları örnek olarak verdik. Siz de antalya nakliyat hizmeti daha sorunsuz geçebilmesi için tecrübelerinizi aşağıdaki yorum kutusundan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara