Antalya Evden Eve Nakliyat Firması Seçimi İpuçları
Antalya evden eve nakliyat firması seçimi

Antalya Evden Eve Nakliyat Firması Seçimi İpuçları

Son Güncelleme :

Bu yazıya puan verin!!
[Total: 1 Average: 5]

Antalya Evden Eve Nakliyat Firması Seçimi İpuçları

Gün içinde yüzlerce kişi taşınmaktadır. Bu yüzlerce kişi taşınırken stresli bir ortamda evlerini değiştirmektedir. https://antalyaevdenevenakliyat.info sitesi olarak sizlerin stres katsayınızı en aza indirmek için çeşitli yöntemler sunmaktayız. Bu yazımızda sizlerin hem daha az stres yaşayacağınız hem de antalya evden eve nakliyat fiyatları konusunda tasarruf sağlayacağınız yöntemler vereceğiz. Bu yöntemleri kullanarak huzurlu bir nakliyat süreci yaşayabilirsiniz.

 

1-Yetki Belgesi Olmayan Evden Eve Nakliyat Firmaları İle Taşınmayın

Antalya evden eve nakliyat firması tercihi yaparken çok dikkatli olmak gerekiyor. Yetki belgesi olmayan firmalarla taşınma gerçekleştirdiğinizde karşınızda herhangi bir sorun olduğunda muhatap bulamayabilirsiniz. Bunun için bulduğunuz evden eve nakliye firmaları için yetki belgelerini sorgulayın. Bunun nasıl olacağını bilmiyorsanız diğer yazılarımızda bu konuya yer verdik. Diğer yazılarımızı ziyaret ederek yetki belgesi sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

 

2- Antalya Nakliyat Firmaları İyi Derecelere Sahip Olmalıdır

Hizmet alacağınız evden eve nakliyat firmalarının ne kadar profesyonel olduklarını internette yer alan çevrim içi sitelerden görebilirsiniz. Eğer ki müşteriler bu firmalardan memnun değillerse internet üzerinde şikayetlerini belirteceklerdir. Memnunlarsa da yine memnuniyetlerini belirten puanlamalar gerçekleştireceklerdir.

 

3-Ekspertiz Hizmetini Kabul Etmiyorlarsa

Antalya nakliyat firmaları sizlere fiyat vermeden önce evinize gelerek eşyalarınızın hacmini görmelidirler. Ya da bu konuda video ile ilgili yine sizlere bilgi verebilirler. Eğer ki firmalar bu konuda olumsuz görüş sergiliyorsa bu firmalardan uzak durunuz.

 

4-Fiyat Teklifleri Aşırı Yüksek Ya Da Düşükse

Antalya nakliyat öncesinde 3-4 firmadan teklif almayı unutmayınız. Bu tekliflerin yazılı olmasına özen gösteriniz. Firmalardan teklif aldığınız arada uçurum olan firmaları eleyiniz. Normal de fiyat tekliflerinin ortalama birbirine yakın olması gerekmektedir.

 

5-Taşınma Öncesi Ücreti Fazla İstiyorlarsa

Evden eve nakliye öncesinde taşınma sürecini garanti altına almak isteyen firmalar olabilir. Bu firmalar genel olarak %20 gibi bir peşinat isteyebilirler. Bunun dışında daha yüksek peşinat isteyen firmalar olursa bu firmalara karşı ön yargılı olunuz.

 

6-Evden Eve Nakliyat Firmalarına Özel Kamyonları Yoksa

Bu genel olarak firmanın profesyonellik düzeyini görmek için bir koşuldur. Eğer ki firmalar profesyonel ise bu firmaların kamyonlarında kendilerine ait isimleri, telefon numaraları ve web siteleri yer alacaktır.  Eğer ki kamyonlarda firmalara ait bilgiler yer almıyorsa firmalara bunları hemen sorunuz.

 

Antalya evden eve nakliyat öncesinde uyanık olmak gerekiyor. Aksi takdirde taşınma süreci çok sancılı geçecektir. Bu yukarıdaki maddeleri teker teker kontrol ederek firmalarla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Tecrübeli firmaları tercih ederseniz belki maddi anlamda biraz daha fazla olsa da sonuç olarak güven içinde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara