Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyat Aralıkları
Antalya evden eve nakliyat fiyat aralıkları

Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyat Aralıkları

Son Güncelleme :

Bu yazıya puan verin!!
[Total: 1 Average: 5]

 Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyat Aralıkları

Yeni yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda sizlere antalya evden eve nakliyat fiyat aralıklarından bahsedeceğiz. Yazımızı okuduktan sonra antalya nakliyat fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olacaksınız.  Sizler yine de en sağlıklı bilgilere sitemizde yer alan antalya evden eve nakliyat firmaları aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Firmalara telefonları  aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Antalya ilinde çok yakın ilçelerin var olduğu gibi çok uzak ilçelerde yer almaktadır. Antalya ilinde en uzak ilçe 152 km olarak gözükmektedir.  Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda en yakın ilçelerden biri olan kepez ile Gazipaşa karşılaştırıldığında evden eve nakliyat antalya fiyatları aynı olmayacaktır. İlk önce yakın çevrelerden bahsedelim ardından biraz daha uzak mesafelerde evden eve nakliyat fiyatlarının ne kadar olacağı ile ilgili bilgiler vermeye çalışalım.

Kepez – Muratpaşa  Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kepez ile muratpaşa arası 19 km şeklindedir. Bu aralıkta bir mesafede çok fazla yakıt parası evden eve nakliyat fiyatlarını etkilemez. Burada en çok etkileyen faktör karşılıklı evlerin katsayısı ve eşyaların hacimleridir. Ortalama bir 3+1 ev kepez ile muratpaşa arasında 1000-1500 aralığında taşınacaktır.

Antalya – Gazipaşa Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Antalya ile Gazipaşa arasındaki mesafeyi 152 km şeklinde yukarıda belirtmiştik. Şimdi burada baktığımız zaman yukarıdaki mesafeye göre bu mesafe çok fazladır. Bu mesafe git gel şeklinde hesaplandığında yakıt masrafı ile karşı karşıya kalacaksınız. Antalya Gazipaşa arası 1500-2000 arasında bir nakliyat ücreti ile karşılaşabilirsiniz. Hatta daha fazla bile olabilir. Burada eşyaların büyüklüğü ve kat sayısı önemli bir etken olacaktır. Daha fazla bilgiye antalya evden eve nakliyat firmaları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Yukarıda genel bir fiyat analizi yaptık konu ile ilgili daha fazla bilgiye sitemizde yer alan antalya evden eve nakliyat firmaları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara