Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları
antalya evden eve nakliyat fiyatları

Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Son Güncelleme :

Bu yazıya puan verin!!
[Total: 1 Average: 5]

Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uzun çabalar sonrasında Antalya ilinde bir ev buldunuz. Yine zor bir karar sonucunda Antalya evden eve nakliyat firmaları ile evinizi taşımaya karar verdiniz. Sıra geldi Antalya evden eve nakliyat fiyatları konusunda araştırma yapmaya. Doğru yerdesiniz. Burada sizlere için evden eve nakliyat sürecinde fiyatların nasıl belirlendiği ile ilgili yazımızı hazırladık. Aşağıda konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

antalya evden eve nakliyat fiyatları

Ne Kadar Eşyaya Sahipsiniz?

2+1 bir evi taşıma maliyeti ile 3+1 evi taşıma maliyeti aynı olmayacaktır. Eşyalarınızın kapladığı hacme göre  sizlere Antalya evden eve nakliye şirketleri tarafından araçlar gönderilecektir.

Kamyon ve Yakıt Maliyeti Hesabı

Antalya şehiriçi evden eve nakliyat göz önüne alındığında genel olarak fiyatlar benzerlik göstermektedir. Fakat işin içine Antalya şehirler arası evden eve nakliyat girdiği zaman durumlar briaz değişkenlik göstermektedir.  Kamyonun yakıt maliyeti sizin Antalya evden eve nakliyat fiyatlarınıza bariz bir etki yapacaktır. Bunun yanında size gönderilen kamyonun boyutuna göre de ekstra ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda fazla maliyetin önüne geçmek için eşyalarınızdan daha fazla büyük kamyon gelmemesi için Antalya nakliyat firmaları ile iletişime geçiniz.

Özel Ürünler

Özellikle bina merdivenlerinden çıkmayacak kadar büyük eşyalarınız varsa bunlar için özel asansörlü nakliyat hizmeti tutmak zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Antalya asansörlü nakliyat firmaları sizlere yardımcı olacaktır. Tabi sizin Antalya nakliyat fiyatları biraz daha yükselecektir.

Paketleme Ücretleri

Firmadan eşyaları paketlemesini isteyebilirsiniz. Sizin yerinize eşyaları paketlerler ve siz sadece seyredersiniz. Paketleme gibi ekstra hizmetler sizlerin fiyatlarınızı yukarıya çekecektir.

Antalya evden eve nakliyat fiyatları firmalar arasında değişiklik göstermektedir. Fiyat konusunda tasarruf etmek istiyorsanız 3-4 firmadan teklif alınız. Bu teklifler arasından sizin için en uygun olanına karar veriniz.  Evden eve nakliyat Antalya’da sadece fiyat konusunda düşünülecek bir durum değildir. Fiyatın yanında firmaların geçmişleri ve tecrübeleri de sizlere yol gösterici olmalıdır. Köklü firmalara eşyalarınızın taşıtırsanız daha huzurlu olacaksınızdır.

This Post Has 3 Comments

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara