Antalya Evden Eve Nakliyat İçin İpuçları
an

Antalya Evden Eve Nakliyat İçin İpuçları

Son Güncelleme :

Bu yazıya puan verin!!
[Total: 1 Average: 5]

Antalya Evden Eve Nakliyat İçin İpuçları

Bir evden başka bir eve taşınırken genellikle insanlar stres içinde olurlar. Sizin bu stresinizi en aza indirmek için Antalya evden eve nakliyat firmalarından almış olduğumuz ipuçlarını sizin için paylaşıyoruz. Burada yer alan ipuçları ile taşınma sürecinde ve sonrasından çok rahat olacaksınız.

1-Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firmaları İle Anlaşın

Eski dönemlerde bir çok insan ev taşıma için yakın çevresinden yardım alırdı. Ama artık o devirler geride kaldı. Sizin için bu işleri daha hızlı ve profesyonel şekilde yapan Antalya evden eve nakliye firmaları var. Taşınma sırasında oluşacak hasarlar belki de tasarruf etmeye çalıştığınız maddiyattan daha fazla olacaktır. O yüzden profesyonel Antalya nakliye firmaları ile çalışmak sizleri bu dertten kurtaracaktır.

 

2-Paketleme İşlemlerine Erken Başlayın

Evden eve nakliye sürecindeki en zor adımlardan bir tanesi de paketleme işlemidir. Paketleme işlemi uzun zaman almaktadır. Bu yüzden ne kadar erken başlarsanız o kadar karlı olacaksınızdır. Paketleme sürecinde dağılmadan çalışırsanız ve listeler tutarsanız daha hızlı ve stressiz olabilirsiniz. Bunun dışında hangi eşyayı hangi koliye koyacağınızı şaşırabilirsiniz. Paketleme için ihtiyacınız olan kolileri internet sitelerinden yada yakın çevrenizden bulabilirsiniz

 

3-İşe Yaramayan Eşyalarınızdan Kurtulun

İşe yaramayan eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşımanın anlamı yok. O yüzden bu eşyalardan kurtulmanın tam zamanı. Eşyalarınızı ihtiyacı olan birine verebilirsiniz ya da çok kötü ise tamamen kurtulabilirsiniz. Antalya evden eve nakliyat firmaları ile eşyalarınızı taşırken bu işlemden sonra daha az ücret ödeyeceksiniz. Aksi takdirde karşınıza daha fazla fiyatlar çıkabilir.

 

4-Paketleme İçin Kaliteli Malzeme Kullanın

Paketleme ve etiketleme işlemlerinde kaliteli malzemeler kullanmak önemlidir. Kimse taşıma sırasında kolilerin yırtılmasını istemez. O yüzden taşınma sırasında koli ya da diğer taşınma ekipmanlarının kullanımında titiz olunuz. Ayrıca taşınma sonrasında eşyaları açarken sorun yaşamamak için eşyalarınızı kategorilere ayırın. Bu kategorilere göre kolilerin üzerine etiketler yapıştırın. İnanın bu yeni evinizde sizi çok rahatlatacaktır.

 

5-Acil Durum Kolisi Oluşturun

Yeni evinize taşındığınızda eğer ki çok yorulmuş olursanız kolileri açmak diğer güne kalabilir. Bu gibi durumlar için özel koli oluşturun. İçerisinde ısıtıcı, çay,kahve, kağıt havlu, çatal bıçak takımı vb… yer alabilir.

 

6-Taşınma Listesi Oluşturun

Eşyalarınız arasında kaybolmak istemezsiniz. Bu gibi durumların önüne geçmek için bir taşınma listesi oluşturun. Bu liste ile yeni evinizde daha rahat edeceksiniz. Eğer ki Antalya nakliyat şirketleri ile çalışıyorsanız onların sizin yerinize taşıma listesi tutmasını isteyebilirsiniz.

 

7-Yeni Çevrenizi Ziyaret Ediniz.

Yeni çevrenizle ilgili bilgi sahibi olmak taşınma sürecinde ya da sonrasında işinize yarayacaktır.

 

8-Fotoğraf Çekin

Yeni evinize taşındıktan sonra elektronik eşyalarınızı nasıl yerleştireceğiniz konusunda şüpheleriniz varsa bu hemen elinize bir cep telefonu alın ve elektronik eşyalarınızın bağlantılarını çekmeye başlayın. Bunu sadece elektronik eşyalarla sınırlandırmayın. İleride sıkıntı duyacağınız her bir eşyanın bağlantılarını çekin.

 

9-Adresinizi Güncelleyin

 

10-Dolap Kapaklarını Açık Tutun

Eski evinizde eşyalarınızı unutmamak için dolap kapaklarını açık tutunuz. Bu sistemi mutfak çekmeceleri içinde uygulayabilirsiniz.

 

Antalya evden eve nakliye firmaları ile çalışmanız dahilinde bu konularda sizlere firmalar bilgilendirme yapacaklardır. Yukarıda belirttiğimiz gibi paketleme işlemlerini sizin yapabileceğiniz gibi yine Antalya nakliye şirketleri de yapabilmektedir. Bu konuda daha fazla bilgiye ulaşmak için firmalarla iletişime geçiniz

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara