Antalya Evden Eve Nakliye Şirketleri Taşıma İpuçları
Antalya nakliyat firmaları ile ev eşyası taşıma

Antalya Evden Eve Nakliye Şirketleri Taşıma İpuçları

Son Güncelleme :

Bu yazıya puan verin!!
[Total: 1 Average: 5]

Antalya Evden Eve Nakliye Şirketleri Taşıma İpuçları

Biliyorsunuz ki paketleme evden eve nakliye hizmetinin en önemli adımlarındandır. Paketleme sonrasında ise bu eşyaların kamyona yüklenmesi ve taşınması geliyor. Eğer ki sizlerin eşyaları taşımaya gelen antalya evden eve nakliye şirketleri eşyalarınızı düzgün bir şekilde kamyona yerleştirmezse ek bir kamyona ihtiyacınız olabilir. Bu konuda evden eve nakliyat firmalarının da işine yarayacak ipuçlarını sizinle paylaşmaya devam ediyoruz.Aynı zamanda youtube üzerinde yer alan aşağıdaki videoyu seyrederek de fikir sahibi olabilirsiniz.

Ağır Eşyaları Kamyona Öncelikli Olarak Yerleştirin

Kamyona yerleştirme sırasında öncelikli olarak ağır eşyalarda başlanmalıdır. Bunlar buzdolabı, çamaşır makinesi ve diğer ağır eşyaları olarak sayılabilir. En uzak köşeye bunlar sağlam bir şekilde yerleştirildikten sonra diğer adımlara geçilir.

Paketleme İpuçları İçin Aşağıdaki Yazımızı Okuyabilirsiniz

https://antalyaevdenevenakliyat.info/antalya-ev-tasima-firmalari-ile-hayat-kurtaran-paketleme-ipuclari/

Antalya nakliyat firmaları ile ev eşyası taşıma

Mobilyalarınız İçin Özel Koruma Hazırlayın

Mobilyalarınızın çizilmesini ya da daha fazla zarar görmesini engellemek için mobilya korucu kullanabilirsiniz. Bunun yanında yine daha farklı malzemeler temin edebilirsiniz.

Uzun Öğeleri Yükleyin

Uzun parçaları yüklemeye başlayabilirsiniz. Bu uzun parçaların kamyonun en uzun kenarlarına yaslayabilirsiniz. Bu öğelere örnek olarak masa üstleri, aynalar, minderler verilebilir. Tabi bu sayı daha da arttırılabilir.

Yatak Karyolalarını ve Masaları Yükleyin

Evden eve nakliyat firmaları antalya içinde ya da dışın eşyaların kamyona yüklenmesinde sıralamanın öneminden bahsediyor. Şimdi sıra geldi masaların ve karyolaların yüklenmesine. Bunları sağlam bir şekilde yerleştirin.

Ağır Kutuları Yerleştirin

Ağır kutuları cihazların üzerine yerleştirebilirsiniz. Yerleştirme sırasında aralarda boşlukların kalmamasına dikkat ediniz. Bu kutuların içinde kırılgan eşyaların olmamasına özen gösterin.

Hafif Kutuları Yerleştirin

Üst kısımlar hafif kutular için ayrılmalıdır. Bu kutuları ve giyim eşyalarını bu üst kısımlara yerleştirebilirsiniz.

Kırılgan Eşyalarınızı Yerleştirin

Kırılgan eşyalarınızı masaların altlarına yada sandalyelerin altlarına yerleştirebilirsiniz. Bu eşyaları yerleştirirken sabit olduklarına dikkat ediniz. Eğer ki sabit değilse kesinlikle sabitleyiniz.

Son Olarak Boş Alanları Doldurun

Son olarak aşağıdaki eşyalarla boş alanları doldurabilirsiniz.

Giysi, çarşaf, battaniye, botlar, ayakkabılar. Bunlara daha birçok eşya eklenebilir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta içerisinde kırılgan eşya olmamasıdır.

Antalya ev taşıma şirketleri kullanın ya da kullanmayın bu yazımızda sizlerin eşyalarınızın kamyona nasıl yerleştirilmesi gerektiğinden bahsettik.  Yeni yazımızda görüşmek üzere..

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara