Antalya Evden Eve Taşımacılık Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
En iyi antalya evden eve taşımacılık firmaları

Antalya Evden Eve Taşımacılık Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Son Güncelleme :

Bu yazıya puan verin!!
[Total: 1 Average: 5]

Antalya Evden Eve Taşımacılık Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Antalya’da evinizi bir ilçeden başka bir ilçeye taşımaya karar vermiş olabilirsiniz. Evinizi kendiniz de taşımayı düşünmüyorsunuz o zaman en iyi çare olarak evden eve taşımacılık firması seçmek olacaktır. Ama internette antalya evden eve taşımacılık hizmeti sırasında mağdur olan yüzlerce insan mevcut. O zaman size en iyi hizmeti veren firmayı seçmek için ön araştırma yapmak gerekiyor. Bunun için sizlere maddeler halinde bir dizi yazı yayınladık. Piyasada size en iyi hizmeti verecek antalya evden eve nakliyat firmalarını seçerken bu yazımız sizlere çok yardımcı olacaktır. Sizin de eklemek istedikleriniz varsa aşağıdaki yorum kutusundan yazabilirsiniz.

Antalya Evden Eve Taşımacılık Firması K3 Yetki Belgesine Sahip Mi?

En iyi antalya evden eve taşımacılık firmaları

Ülkemizde evden eve taşımacılık işlerini yürütebilmek için Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı tarafından firmalara yetki belgesi verilmektedir. Bu yetki belgeleri çeşitli olmakla beraber evden eve nakliye antalya işlemleri için k3 yetki belgesi gereklidir. Bu yetki belgesini araç plakası aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Yetki belgesini e devlet sistemi üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Aşağıda sizin için k3 yetki belgesi e devlet sorgulama linkini aşağıya yazıyorum. Yetki belgesi olmaya firmalarla çalışmayın.

https://www.turkiye.gov.tr/ulastirma-ticari-arac-sorgulama

Evden Eve Sözleşmesinin Kapsamını Sorgulayın

Hangi evden eve nakliyat firması ile çalışırsanız çalışın mutlaka bir evden eve nakliyat sözleşmesi yapın. Bu sözleşme eşyalarınıza gelebilecek zararlardan koruyacaktır. Bu yüzden evden eve nakliyat firmasının sözleşme yapıp yapmadığını ve aynı zaman da sözleşme kapsamını kontrol ediniz.

Ek Sigorta Yaptırmayı Unutmayın

Evden eve nakliyat sözleşmesi antalya evden eve nakliyat firmaları ile aranızda yapmış olduğunuz bir sözleşmedir. Bu sözleşmenin kapsamı sınırlıdır. Eşyalarınızı daha güvende taşımak için özel evden eve nakliyat sigortası yaptırmayı unutmayın. Evden eve nakliyat sigortası ile ilgili sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Antalya Nakliyat Öncesi Bütün Eşyalarınızın Fotoğrafını Çekin

Taşınma sırasında meydana gelebilecek kaybolma ya da hasar durumunda hak iddaa edebilmek için bütün eşyalarınızın fotoğrafını çekin.

Nakliyat Firması Aşağıdaki Hareketleri Yapıyorsa Hemen Uzaklaşın

  • Eşyalarınıza fiyat vermek için yerinde eşya tespitini kabul etmiyorsa,
  • Antalya evden eve nakliyat fiyatlarının sonradan hesaplanacağını belirtiyorsa,
  • Antalya nakliyat fiyatlarını nakit istiyorsa,

Yukarıdaki maddelere ek olarak daha çok madde sayılabilir. Bu gibi durumlarda başka evden eve nakliyat antalya firmaları ile iletişime geçiniz.

Antalya evden eve taşımacılık firmaları tercihi yaparken sitemizdeki firmalardan yararlanabilirsiniz. Burada yer alan firmalar genel bütün şartları sağlamaktadır. Sizinde antalya evden eve taşımacılık firmaları ile ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kutusundan bekliyoruz.

This Post Has 3 Comments

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara