Antalya Nakliyat Öncesinde Bu Sorular Cevaplandırılmalıdır
antalya nakliyat öncesi sorulması gereken sorular

Antalya Nakliyat Öncesinde Bu Sorular Cevaplandırılmalıdır

Son Güncelleme :

Bu yazıya puan verin!!
[Total: 0 Average: 0]

Antalya Nakliyat Öncesinde Bu Sorular Cevaplandırılmalıdır

Hangi ilde olursanız olun evden eve nakliyat hizmeti almadan önce araştırma yaptığınız firmalara bazı sorular sormanız işlerinizi biraz daha kolaylaştıracaktır. Bu sorular aracılığıyla firma ile ilgili genel bir düşünce yapısına sahip olursunuz. Antalya nakliyat firmaları bu sorularınıza cevap verirken kendilerini az çok belli edeceklerdir.

Aracı Firma Olarak mı Hizmet Veriyorsunuz?

Daha önceki yazılarımızda sizlere yasal firmaların nasıl anlaşılacağından bahsetmiştik. Sizler firma seçinizde aracılardan uzak durunuz. Hangi firma olduklarını sorun aynı zaman da size gelecek kamyonun plaka numarasına kadar isteyin. Daha önce yazmış olduğumuz yazımızı okumak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları Artış Gösterir mi?

antalya nakliyat öncesi sorulması gereken sorular

Genel olarak firmalar eşyalarınızı görmeden evden eve nakliyat fiyatı vermemelidir. Size bir fiyat vermek için özel bir ekip eşyalarınızı görmelidir. Bunu bir video ile de yapabilmektedirler. Bu tespitin ardından sizlere evden eve nakliyat fiyatı verebilirler. Eğer ki size bir fiyat verilirse bu fiyata aşağıdaki maddelerin dahil olup olmadığını sormanız gerekir. Aksi takdirde evden eve nakliye antalya sonrasında yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

-Cihaz Ücretleri

-Park Ücretleri

-Depolama Ücretleri

-Yakıt Ücretleri

-Asansörlü antalya evden eve nakliyat

Sizlerin de aklınıza gelen maddeleri aşağıdaki yorum kısmına ekleyebilirsiniz. Antalya nakliyat ücretleri konusunda sorun yaşamamak için nakliye öncesi bu durumlara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Eşyalar Başka Bir Kamyona Aktarılacak mı?

Çok uzun mesafelerde eşyalarınız bir kamyondan başka bir kamyona aktarılması söz konusu olabilmektedir. Bu durum eşyalarınızın zarar görme olasılığını arttırmaktadır. Aktarılma konusunda net bir bilgi alınız.

Ödeme Koşulları İle İlgili Bilgi Alın

Ödemenin nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Sigortası Yapıyor musunuz?

Evden eve nakliyat sigortası önemlidir. Eşyalarınızın bir şekilde güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınması için antalya nakliyat firmaları ile bu konu hakkında konuşu . Sizlere evden eve nakliyat sigortası ile ilgili ayrıntılı bilgiyi vereceklerdir.

Taşınma Sırasında Hasar Gören Eşyalarınızdan Kimin Sorumlu Olduğunu Sorun

Birçok kişi taşınma sonrasında hasar göre eşyalarla karşılaşmaktadır. Bu konunun en başından çözülmesi gerekir. Firmaya taşınma sırasında kırılan eşyaların sorumluluğunun kime ait olduğunu sorun.

Bu yazımızda sizler için antalya nakliyat öncesinde sorulacak sorulara yer verdik. Bu soruları firmalara yönelttiğiniz zaman firmalar ile ilgili belli bilgilere sahip olabileceksiniz. Sizlere de evden eve nakliyat firmaları ile ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara