Evden Eve Nakliye Öncesi Yapılması Gerekenler

Son Güncelleme :

Bu yazıya puan verin!!
[Total: 1 Average: 5]

Evden Eve Nakliye Öncesi Yapılması Gerekenler

Evden eve nakliye öncesinde birçok hazırlık yapmak gerekir. Bunların neler olduğunu sizin için madde madde paylaşacağız. Eğer ki taşınma sürecini çok kısa bir süreye yayarsanız çok sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bunun için daha önceden planlı bir şekilde çalışma yapmalısınız. Evden eve nakliyat için aşağıdaki maddeler sizlere faydalı olacaktır.

 

Eşyalarınızı Düzenli Bir Şekilde Kutulayın

Eğer ki evden eve nakliye firmasından taşınma sırasında paketleme işlemi istemiyorsanız nakliye öncesinde eşyaları sizin düzenli bir şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Paketleme için her oda için düzenli kutulara, köpük torbalar ve kabarcık sargılara ihtiyaç duyulmaktadır. Kırılgan eşyalarınızın daha az zarar görmesi için paketlemelerin çok düzenli yapılması gereklidir. Aksi takdirde evden eve nakliye sırasında eşyalarınız zarar görebilir.

 

Nakliye Aracının Nereye Park Edeceğini Tespit Edin

Taşınma sırasında park sorunu ile karşılaşılabilmektedir. Eğer ki antalya nakliyat firması sizin çevrenizi çok tanımıyorsa sizin daha önceden bu kamyon için özel bir park yeri ayarlamanız gerekmektedir.

 

Evinizi Korumanız Gerekir

Genellikle kış aylarında taşınmak isteyen kişiler yağmurlu veya karlı havalara rast gelebilmektedirler. Bu durum karşısında antalya evden eve nakliye firmaları eşyaları taşırken eve girerken ıslak zeminden dolayı evin zemini su olmaktadır. Bu durumun önüne geçebilmek için yeni evinize  eve eski evinize taşınma sırasında nakliyat firması personellerinin hareketleri doğrultusunda eski bir battaniye sermeniz zeminin korunmasını sağlayacaktır. Yine buna benzer bir sorun ise karlı günlerde buzlanma olabilmektedir. Bu buzlanmadan dolayı kayma çok olabilmektedir. Bu kaymaların önüne geçmek içinse yerlere tuz serpebilirsiniz.

 

Mobilyalarınız Kapıdan Geçiyor mu ?

Taşınma sırasında mobilyalarınızın kapıdan geçmemesi büyük bir sorun olabilir. Bu sorunla taşınma sırasında karşılaşmamak için mobilyalarınızı taşınma öncesinde ölçün.

 

Küçük Çocuklarınızı Yakın Birine Emanet Ediniz

Taşınma sırasında çocuklarınızı yakın birine emanet edebilirsiniz. Eğer ki evde çocuklarınız evde olursa çocuklarınızın bakım ihtiyaçlarını taşınma sırasında sorun olabilir. Bunun yanında ağır eşyalardan küçük çocuklarınız zarar görebilir.

 

Yanınızda Nakit Bulundurun

Antalya evden eve nakliyat firması personelleri işini mükemmel bir şekilde bitirdikten sonra bu personellere bahşiş vermek isteyebilirsiniz. Sonuç olarak bu bahşiş için yanınızda nakit para bulunması gerekir. İşin derecesine göre fiyatı siz belirleyin.

 

Bu yazımızda sizlere antalya evden eve nakliye öncesinde yapılması gerekenleri maddeler halinde listelemeye çalıştık. Sizlerin de bu konuda fikirleri varsa bizlere aşağıdaki yorum kutusundan iletebilirsiniz.

 

 

This Post Has One Comment

  1. Değerli bilgiler için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara