İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Sürecinde  Sık Yapılan Hatalar
istanbul antalya evden eve nakliyat firması seçerken zorlanıyor musunuz?

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Sürecinde Sık Yapılan Hatalar

Son Güncelleme :

Bu yazıya puan verin!!
[Total: 1 Average: 5]

Merhaba , hata yapmak her insanın doğasında var fakat bazı hatalar yapıldığı zaman çok fazla sorun teşkil etmezken bazı hatalarda ise gerçekten büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Biz de burada sizlerin hatalarınızın minumum düzeyde kalması için İstanbul antalya evden eve nakliyat sürecinde sık yapılan hatalardan bahsedeceğiz. Yazımızın sonunda bu hatalar ile ilgili bilgi edinmiş olacaksınız. Umarız bu hataları tekrardan yapmak zorunda kalmazsınız. Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sizin de yapmış olduğunuz hatalar varsa yorumda bizlere lütfen yazınız. İsterseniz sık yapılan hatalara hemen başlayalım.

İstanbul Antalya Ev Taşıma Şirketini Araştırmamak

Antalya’da mı yoksa İstanbul’da mı oturuyorsunuz? Bu illerimiz Türkiye’nin nüfus bakımından yoğun illerindendir. Buralarda yüzlerce İstanbul evden eve nakliyat firması ya da antalya evden eve nakliyat firması yer almaktadır. Eğer ki araştırma yapmadan firma ile sözleşme yaparsanız çok büyük problemler ile karşılaşabilirsiniz. Fakat araştırma yaptığınız takdirde hatalarınızı en alt düzeye indirebilirsiniz.  Antalya İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti almadan önce aşağıdaki yöntemleri kullanarak araştırmalarınızı lütfen yapınız.

Çevrimiçi araştırma

-Araştırmalarınızı çevrimiçi ortamlarda yapabilirsiniz. Türkiye’de evden eve nakliyat firmalarının sergilendiği ve her gün performanslarının kontrol edildiği web sitelerini kontrol edebilirsiniz. Aynı zaman da yine google üzerinden evden eve nakliyat firmaları ile ilgili yorumlara bakabilirsiniz.  Bu iş sizi biraz daha güvenli bölgede tutacaktır.

Aile veya arkadaşlar yoluyla araştırma

Zaman içerisinde çevrenizde bulunan arkadaşlarınız ya da ailenizden bazı kişiler İstanbul antalya ev taşıma hizmeti almış olabilir. Bu durumda bu kişilerin firmalar ile ilgili olumlu ya da olumsuz görüşleri olabilir. İşte bu görüşleri de çevrenizdeki kişilerden alırsanız bu sizleri doğru karar alma konusunda yönlendirecektir.

Yetki belgesi sorgulama

Evden eve nakliyat firmaları yetki belgesi bulundurmak zorundadır. Eğer ki anlaşma sağlayacağınız kişilerin yetki belgeleri yoksa direk konuyu kapatın. Firma ile anlaşmadan önce yetki belgesi sorgulama işlemini lütfen yapınız.

Antalya Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Zorlanıyor musunuz? O Zaman Aşağıdaki Yazımız Tam Size Göre Okumanızı Öneriyoruz.

Antalya İstanbul Nakliyecileri İle Taşınmayı Reddetme

Farzedelim ki İstanbul ilinden antalya iline doğru taşınmak istiyorsunuz. İlk olarak insanların aklına istanbul antalya evden eve nakliyat fiyatları geliyor. İşte bu noktada eşyalarını kendileri taşımayı düşünüyorlar.Bakın burada “düşünüyorlar” şeklinde özellikle belirttim. Çünkü o düşüncenin sonunda inanın eşyalarını kendileri taşımaktan vazgeçiyorlar. Çünkü istanbul antalya nakliye fiyat konusunda aslında avantajlı duruma geçmek isterken hem stres anlamında daha yoğunluk yaşıyorlar hem de hesapta olmayan çok farklı malzemeler olduğu için fiyatlar çok yakın çıkıyor.

Bir düşünelim isterseniz. antalya istanbul nakliyecileri taşınmayı tercih eden biri sadece eşyaların taşınması için  antalya İstanbul nakliyat şirketi için ödeme yapacak. Bunun dışında isterse paketlemeyi kendi yapabilir isterse de evden eve nakliyat firmasına yaptırabilir. Burada ek bir stres ya da maliyet yok . Eğer ki kişi kendi taşınmayı tercih ederse. Öncelikli olarak bir kamyonet ayarlaması gereklidir. Antalya İstanbul kamyon kiralama işlemi yapması gerekir. Ardından eşyaları paketlemek için paketleme malzemelerini alması gerekir. Tabi burada paketleme malzemeleri çok çeşitlidir. Çünkü her eşya aynı paketleme malzemesi ile paketlenmez. Bunun dışında eşyaları kamyona aktarması gerekir ve diğer evde bunları boşaltması gerekir. Burada çıkabilecek ek harcamaları inanın daha saymadım. Hatalar olabilir , eşyalar zarar görebilir vs.. Sizce bunca zahmete değer mi ? Eşyalarınızı en iyi antalya istanbul nakliyat firmalarına bırakın. Onlar sizin yerinize paketlesin, taşısın ve diğer evde eşyaları boşaltsın.

 Antalya İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Teklifini Telefonla Alma

istanbul antalya ev taşıma ne kadar? diye merak ediyorsunuz. Hızlı bir şekilde teklif alayım ve eşyalarımı bir yerden başka bir yere taşıttırayım telaşı içinde olabilirsiniz. Fakat bu çok yanlış bir adım olacaktır. Öncelikli olarak sakin bir şekilde işlerini yürütün. İnanın harcadığınız ufak bir zaman sizleri çok büyük hatalardan kurtaracaktır.

Antalya istanbul nakliyat ücretleri belirlenirken en az 3 firmadan fiyat teklifi alınız. Fakat bu fiyat teklifleri sizlere telefonla verilmemesi gerekir. Firmalardan eşyalarınızı görmesi  için bir yetkili göndermesini rica edin. Çünkü yetkili kişi eşyalarınızı yerinde görecek, paketlenmesi gereken eşyaları belirleyecek sonuç olarak sizlere yerinde daha net veriler sunacaktır. Fakat telefonda aldığınız teklifler çok doğru olmayacaktır.

İstanbul Antalya Nakliye Hizmetini Plansız Şekilde Yürütme

Hayatın her köşesinde olduğu gibi plan da yine evden eve nakliyat sürecinde çok önemlidir. Eğer ki ne yapacağınıza dair elinizde sağlam bir plan varsa sizler büyük zahmetlerden kurtaracaktır. Planlı bir İstanbul antalya evden eve nakliyat süreci sizlere aşağıdaki avantajları sağlayacaktır.

  • işlerin arasında boğulmazsınız. Nereden başlayacağınız ya da hangi adımı takip edeceğinizi bilirsiniz.
  • Her biten adım sizlere daha çok motivasyon verir.

Daha yukarıdaki gibi bir çok avantajı planlar sizlere sağlayacaktır .

Antalya İstanbul Arası Nakliye Öncesinde Paketlemeyi Pnemsememek

Şöyle bir baktığımızda antalya istanbul nakliye sürecinde paketlemeyi çok fazla kişinin önemsediği söylenemez.  Genelde insanlar Antalya İstanbul evden eve nakliye sürecinde eşyaların bir yerden bir yere aktarılması ile ilgilidirler. Bu yüzden de paketleme en sona bırakılır. Belki de bazı kişiler paketleme için toplam bir gün ayırma yanlışında bulunmuş olabilir. Eğer ki paketlemeye gerekli süreyi ayırmazsanız inanın taşınma sürecinde yaptığınız en büyük yanlışlardan biri olacaktır. Paketlenmeye belki de haftalar önce başlanmalıdır. Kullanılmayan bütün eşyalar düzgün bir şekilde paketlenmeli ve ayrılmalıdır. Bu arada paketlemeye en karışık bölgelerden başlayın. Bodrum, mutfak gibi yerlerden bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Gereksiz Eşyaları Paketleme ve Taşıma

Herkesin evinde kullanmadığı eşyaları vardır. Fakat bunları atmaya asla kıyamaz eğer ki yeni bir eve taşınıyorsanız ve bu eşyalarınızın gerçekten kullanılmadığını düşünüyorsanız bu eşyalardan kurtulmanız gerekiyor. Aksi takdirde sizlere zaman ve para olarak olumsuz şekilde yansıyacaktır. Düşünsenize hiç kullanmayacağınız eşya için daha fazla nakliyat ücreti vermek ister misiniz? Ya en değerli zamanınızı onu paketlemek için harcamak ister misiniz? İşte bu yüzden istanbul antalya evden eve nakliyat sürecinde kullanmadığınız eşyalardan bir şekilde kurtulmanın yolunu bulunuz.

Antalya İstanbul Parça Eşya Taşıma Sırasında Güvenliği İhmal Etmek

Güvenlik her daim önemlidir. Bu yüzden taşınma günü güvenliğe çok önem vermelisiniz. Güvenlik için çeşitli önlemleri almanız hem sizin açınızdan hem de Antalya İstanbul evden eve nakliyat ekip arkadaşları açısından çok iyi olacaktır.

Antalya İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları Düşürmenin Yollarını Araştırmamak

Antalya İstanbul evden eve nakliyat fiyatları düşürmek aslında sizleri çok rahatlatabilir. Bunu düşürmenin yollarını araştırmak gerekiyor.  Fiyatı düşürmek için birkaç madde size verelim.

  • Paketlemeyi kendiniz yapın
  • Kullanmadığınız eşyalardan kurtulun

Daha yukarıdakiler ek olarak bir çok madde sayılabilir. Antalya İstanbul evden eve nakliyat fiyatları bu şekilde düşürülebilir.

Yukarıda sizlere İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken sık yapılan hatalardan bahsettik .Bu hatalara ek olarak daha bir çok madde sayılabilir. Fakat biz burada en göze çarpanlarını ekledik. Bu arada sitemizde yer alan firmalar İstanbul antalya parsiyel nakliyat , antalya İstanbul arası parsiyel yük nakliyat hizmeti de vermektedir. Daha fazla  bilgi için sitemizde yer alan firmalarla iletişime geçebilirsiniz .

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara