Kepez Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Kepez evden eve nakliyat fiyatları

Kepez Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Son Güncelleme :

Bu yazıya puan verin!!
[Total: 1 Average: 5]

Kepez Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Antalya yaklaşık 2.5 milyonluk nüfusu ile en hareketli şehirlerimizden bir tanesidir. 19 ilçesi ile Türkiye’nin gözde merkezlerinden biridir.  Biz bu yazımızda sizlere en gözde ilçelerinden olan kepez’de yer alan evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Kepez evden eve nakliyat fiyatları hangi koşullarda artar hangi koşullarda azalır bu yazımızın sonunda siz de bilgi sahibi olacaksınız.

Kepez evden eve nakliyat fiyatları

Kepez evden eve nakliyat fiyatları bir çok etkene göre değişkenlik göstermektedir. Bunlardan bazılarını aşağıda sizin için verdik. Tabi evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen değişkenler bunlarla sınırlı değil. Kepez evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgilere sitemiz de yer alan kepez evden eve nakliyat firmaları iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 

Oda Sayısı

Eşyalarınızın sayısı evden eve taşıma fiyatı tahmini için önemlidir. 3+1 evin taşınması ile 2+1 evin taşınması sonucu oluşacak fiyatlarda farklılıklar olacaktır.

 

Kat sayısı

Eşyaların merdivenle indirilmesi sonucu kat sayısı fazlalaştıkça antalya evden eve nakliyat fiyatları da fazlalaşacaktır. Bunun için ekstra güç ve zaman artacaktır. Belki de daha fazla personele ihtiyaç duyulacaktır.

 

Mesafe

Eğer ki antalya şehir içi evden eve nakliyat hizmeti istiyorsanız fiyatlara yakıt ücreti çok fazla dahil olmayacaktır. Tabi burada çok uzun mesafelerden bahsetmiyoruz. Genel olarak kısa mesafelerden bahsediyoruz. Bunun dışında uzun mesafeler işin içine girdiği zaman evden eve nakliye fiyatlarına mazot fiyatları da yansıtılacaktır.

 

Eve Ulaşım Zorluğu

Eğer ki antalya evden eve nakliyat firması kamyonu evinize çok fazla yaklaşamıyorsa uzaktan eşyaları taşımak zorunda kalacaklardır. Bu da size ekstra maliyet olarak çıkmaktadır.

 

Asansörlü Taşıma

Antalya asansörlü evden eve taşıma hizmeti istiyorsanız bunu firmalara özellikle belirtmeniz gerekir. Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları diğerlerine oranla daha fazla olacaktır.

 

Kepez evden eve nakliyat fiyatları standart bir oda için genel olarak 800-1500 TL arasında olmaktadır. Fakat bu karşılıklı kat sayısına göre değişmektedir.  Kepez evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi için firmalarla lütfen iletişime geçiniz. Sizlerin de kepez evden eve nakliye fiyatları ile ilgili yorumlarınız varsa aşağıdaki bölümden bizlere yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

KAPAT
Call Now ButtonTeklif Almak İçin Hemen Ara